Boks

Boks, kaslarınızı güçlendiren özel bir spor dalıdır. Hiç bir spor dalında boks da olduğu gibi disiplin ve kondisyon yoktur. Boks yüzmenin karadaki versiyonudur. Spor salonlarında saatlerce kalori yakmak icin cabaladiginiz antremanlari 45 dakikalik bir boks antremanında rahatca fazlasinı yakabilirsiniz.

Sosyal yasantisinda stesli bir hayat geciren halsizlik ve gücsüzlük problemi çeken bireylerin, stres atma dayaniklilik, güç irade ve kuvvet yönündeki gelişimleri hızlı bir şekilde etki gosterir. Hayatınızda şiddete yönelmenin yanı sıra içinizdeki şiddet duygusunu harcadığınız için daha çok uzaklaştırma yönüne doğru yakınlaştırmaktadır.

Tehlikeli sporlar arasında Dünya Sağlık Örgütü tarafından belirlenen listede ilk 50 ye bile girmemektedir. Antremanları eğlenceli sınırlarınızı zorlayan ve vücüdünuza hükmedebilmenizi sağlamayı öğretmektedir. Fitness'ın durağanlığından ve uzun süreli gelişime sabır gösteremeyen bireylerin en azından bir kere deneyip deneyim sağlaması gereken bir spor dalıdır.

© Copyright Furkan Derbazlar - Tüm hakkı saklıdır

Web Solution & Technology: Simurgsoft